Mesaj gönder
Ana sayfa

Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Ningbo Grind Elektrikli Aletler Co, Ltdkahve ekipmanları ve kahve ile ilgili ürünlerin profesyonel bir tedarikçisi konumundadır.

Şu anda özellikle kahve öğütücüler olmak üzere kahve ekipmanları tasarlama, geliştirme ve üretme konusunda uzmanız.Güçlü bir Ar-Ge yeteneği, kalite kontrolü, uygun fiyatı ve mükemmel satış sonrası hizmeti ile ürünümüz Avrupa, Kore, İsrail, Endonezya, Tayland, Singapur, Malezya vb. Ülkelerde çok iyi tepkiler almıştır.

Her yıl sürekli olarak yeni bir ürün piyasaya sürüyoruz.Ürünlerimiz Mutfak, ofis, kahve dükkanı, kahve barı, restoran, otel ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Daha fazla iş ilişkisi ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için yeni ve eski müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd şirket Profili 0

 

1000 metrekare atölye, 8 yıldan fazla bu alanda çalışan 3 profesyonel mühendis ve iki ürün grubu, yılda 10000 adet kahve değirmeni üretim kapasitemizden ve yüksek performanslı uygulamalar için sürekli Ar-Ge'den emin oluyor. Tüm siparişlerin teslim süresinin içinde olduğuna söz veriyoruz. 15-45days.Ayrıca, OEM ve ODM açığız.

 

Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd şirket Profili 1

 

Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.

Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd şirket Profili 2

 

"Kalite Kazanır, Satış Sonrası Hizmet Takip Eder, Kazan-Kazan Yaratır" felsefesi doğrultusunda, titiz ve titiz çalışma tarzı, yüksek maliyetli ürünler, birinci sınıf markanın yerli ambalaj malzemelerini oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Arkadaş ve samimi işbirliği yapmaya, dünyanın her yerinde harikalar yaratmaya hazırız!

Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd şirket Profili 3

 

İletişim detayları :

 

Ningbo Grind Elektrikli Aletler Co, Ltd

İlgili kişi:Bay Liu

Tel:86-18968325918

 

 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2012- Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd kuruldu,
her türlü kahve öğütücülerini üretmeye başladı

2013- pazarların genişlemesi nedeniyle iki üretim hattı eklendi.

2014- Ürünümüz iç piyasada yaygın olarak satılmaktadır.

2015- kendi dış ticaret şirketimizi global pazara açmayı planlıyoruz.

2016- Güney Asya pazarına giriş

2017- Kahve öğütücülerimiz dünya çapında satıldı ve ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi, küresel müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye edildi.

2018- Kaliteli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye ulaştırmak için satış ekibimizi genişletmek.

2019- İstikrarlı ve sorunsuz gelişme.

2020- Şirketimizin gelişim ihtiyaçları için satış ekibimizi yeniden genişletmek.

2021- Ürünlerimiz hakkında iletişim kurmak ve bilgi edinmek için şirketimizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.

Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : BEANGLAS

No. Çalışanları : 150~200

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd Sertifikalar Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd Sertifikalar Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd Sertifikalar Çin Ningbo Grind Electric Appliance Co., Ltd Sertifikalar